Su Sporları

Jet ski, İngilizce'den dilimize geçen bu kelime “su üzerinde gidebilen altı kızak şeklinde motosiklet ve bu araçla yapılan spor” anlamındadır. Motor'lu su sporu, heyecanı ve hızı sevenler için denizde adrenalini yaşatıyor.

 

Yelkenli, bir su sporu olmasının yanı sıra bireysel etkinlikleri takım, sinerjisine dönüştüren ve istenen sonucun üretilmesinde etkili, liderin gücünün kaynağı ve sorumluluğun farkındalığını ortaya çıkartan bir eğitimdir. İster tek başınıza ister eşinizle, dostunuzla, arkadaşlarınızla grup halinde bu keyifli ve eğitici sporu yapabilirsiniz. Ayrıca Titus feronia'da ister tekne gezintisiyle denizin keyfini aşayabilir, flyfish, banana ve hamburgerde tek başınıza veya sevdiklerinizle grup halinde eğlenceye doyabilirsiniz.

 

Kano; deniz kayağı, eskimo kayığı olarak da bilinir. Gelişen teknoloji sayesinde çeşitli malzemelerden ve plastik türlerinden imal edilmeye başlanan kayak, ülkemizde yeni yeni ilgi görüyor. Bedeni bir güç ve ekip çalışması gerektiren kanolarla Titus Feronia'da doğaya karşı mücadelenin keyfini sürün, denizde doyasıya heyecanı yaşayın.